Osmaniye Haberleri, Osmaniye Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Zor Sevda 3.bölüm fragmanı! Asaf sinirden deliye dönüyor…

Müslüman iki gencin birbirleri ile tanışmalarının ardından başlayan çatışmalı aşklarının konu edildiği Zor Sevda 3.bölüm fragmanı izleyici ile buluştu. Peki sevilen dizinin yeni bölümünde neler olacak? Son bölümü ile herkesi şaşırtmayı başaran Zor Sevda 3.bölümü nefes kesecek. 

Hindistan’ın dünyaca ünlü iki yıldızı Surbhi Jyotit ve Karan Singh Grover’ı bir araya getiren Zor Sevda 3.bölümü 3 Mayıs çarşamba günü saat 16:10 itibariyle Kanal 7 ekranlarında

ZOR SEVDA 3.BÖLÜM FRAGMANI

ZOR SEVDA SON BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Geçmişini bulmak için New York’taki hayatını bırakıp Hindistan’a dönen Zoya’nın Asaf ile yolları kesişir. Asaf ile sürekli karşılaşan Zoya onun soğuk ve ukala tavırlarına sinir olur. Ancak Zoya, evlerinde kalmayı kabul ettiği ailenin oğlunun Asaf olduğunu bilmez.

Zor Sevda 2.bölüm Kanal’den izle ! 

Asaf, üvey kardeşi Ayan ile arasındaki sorunları çözmekle uğraşırken babasına karşı mesafelidir. Ayan, ağabeyinin aksine sorumsuz ve bencil tavırlar içindedir. Asaf için ise önemli olan annesi ve kız kardeşinin mutluluğudur.

Bir önceki yazımız olan Kanal 7'nin mutlu günü başlıklı makalemizde Ali Arslan, İbrahim Erdoğan ve kanal 7 hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir