Osmaniye Haberleri, Osmaniye Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Vali Al: “Osmaniye’deki birlik her daim devam etmeli”

Osmaniye Valisi Kerem Al, Osmaniye’de bir birlik ruhu olduğunu belirterek, Bu birliğin her daim devam etmesini temenni ediyorum dedi.
Vali Al, Osmaniye’nin il olduğu 1996 yılı dan bu yana Osmaniye’de görev yapmış olan İl Genel Meclisi Üyeleri ile yemek programında bir araya geldi.
Polisevinde düzenlenen programa Osmaniye Milletvekili Dr. Suat Önal, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Altun, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Yanık ve halen görevine devam etmekte olan il genel meclisi üyeleri katıldı.
Millet olarak vefanın kültürümüzde önemli olduğunu ve programın bu maksatla düzenlendiğini ifade eden Vali Al, “Bugüne kadar görev yapmış İl Genel Meclisi Üyelerine hizmetleri nedeniyle teşekkür ediyorum. Osmaniye’de bir birlik ruhu var ve herkes ilimizin daha iyi yerlere gelmesi için hep birlikte çalışıyor. Bu birliğin her daim devam etmesini temenni ediyorum diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan FETÖ elebaşının kitapları ormanlık alanda bulundu başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir