Osmaniye Haberleri, Osmaniye Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri
  • Genel
  • 0

TRT 1 Diriliş Ertuğrul 68.bölüm fragmanı şoke eden detay

Diriliş Ertuğrul son bölümüyle izleyenlere oldukça şaşırtı. TRT 1 ekranlarının en çok izlenen dizisi olan Diriliş Ertuğrul 68.bölüm fragmanıda nefes kesti. Yeni bölümüyle haftaya çarşamba ekranlarda olacak olan Diriliş Ertuğrul’da neler olacak? Aksiyon dolu dizinin son bölümünde artık kılıçlar çekildi. İşte Diriliş Ertuğrul 68.bölüm fragmanı ve tüm detaylar

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 68.BÖLÜM FRAGMANI

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan, Esra Bilgiç’in yer aldığı, yeni sezonda Kürşat Alnıaçık, Lebip Gökhan gibi oyuncularla kadrosunu genişleten TRT 1’in rekortmen dizisi Diriliş ‘’Ertuğrul’’ 68. bölümü 7 Aralık çarşamba günü ekrana gelecek.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 68.BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Gündüz Ertuğrul Bey’den gerçek kılıcını istemesi üzerine Ertuğrul Bey Gündüz’e kılıcın verir. Amanda’nın sorgusuna Banu Çiçek girer. Çiçek olayın gerçeğini Amanda’ya itiraf ettirir. Amanda’nın herşeyi itiraf etmesi üzerine Ural olanları kabul etmez ve Amanda’ya saldırır. Ertuğrul Bey ise Ural’ın yaptığını biliyordur. Lakin vakit gelene kadar Ural’a saldırmayacaktır. Simon Amanda’yı obaya getirdiği için Ural Simon’dan hesap sormak ister. Candar bey kızını Ertuğrul bey ile evlendirmek istiyor lakin Ertuğrul bey istemeyecektir. 

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 67.BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Diriliş Ertuğrul son bölümünde yaşanan baskının ardından olay yerine gelen Ertuğrul Bey, oğlu Gündüz’ü ağır yaralı olarak buldu.  Bir yanda Gündüz’ün acısı, diğer yanda Halime ve Aslıhan’ın eşkıyanın elinde olması Ertuğrul Bey’in zor ve tehlikeli adımları atmasına sebep oldu! Simon ve Selçuklu Sarayındaki casusun gizli görüşmesini izleyen Kayı alpları Philip ve adamlarının pususuna düştü.

Ural’ın kurduğu planın işlemeye başlamasıyla Halime ve Aslıhan, eşkıyanın eline esir düştü. Simon, gizli buluşmanın ortaya çıkmasının ardından Sadettin Köpek karşısında zor durumda kaldı

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri