Osmaniye Haberleri, Osmaniye Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Time yılın kişisini seçti! Listede Erdoğan da var!

Time’ın 1927 yılından bu yana geleneksel olarak her yıl gerçekleştirdiği anketin sonuçları, canlı yayınla NBC kanalında yayınlanan Today adlı programda duyuruldu.

YILIN KİŞİSİ TRUMP

2016’da Yılın Kişisi seçilen Trump, canlı yayına bağlanarak, Bu büyük bir gurur, bunun anlamı çok büyük. sözlerine yer verdi.

Trump’ı Amerika Bölünmüş Devletler Başkanı olarak nitelendiren dergi, uzun ve zorlu bir başkanlık yarışından galip çıkan yeni başkanın, son derece bölünmüş bir ülkeyi yönetmek gibi bir zorlukla karşı karşıya bulunduğunu yazdı.

ERDOĞAN DA FİNALE KALDI

Aynı listede Trump’ın Demokrat rakibi eski Dışişleri Bakanı Hillary Clinton 2., paylaştıkları gizli bilgilerle pek çok hükümeti zor durumda bırakan bilgisayar korsanları 3., Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da 4. sırada yer aldı.

15 TEMMUZ VURGUSU

15 Temmuz darbe girişiminin gerçekleşme biçimine ve nasıl başarısız olduğuna vurgu yapılan bölümde, Türkiye ile AB arasındaki mülteci meselesine ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın zor bir süreçten gücünü koruyarak çıktığına da atıf yapıldı.

Dünya genelinde genetik mühendislik alanında çığır açan yeni teknolojiler geliştiren araştırmacılar CRISPR Öncülerinin 5. olduğu listede Amerikalı şarkıcı Beyonce da 6. sırada kendine yer buldu.

Bir önceki yazımız olan Elif 428.bölümünde neler oldu? Nefes kesen o sahne başlıklı makalemizde Elif, elif dizisi izle ve kanal 7 hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir