Osmaniye Haberleri, Osmaniye Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Tatlı Bela 24.bölüm izle! Shlok'un yalanları ortaya çıktı

29 Mart çarşamba günü itibariyle ekranlara gelecek Tatlı Bela 24.bölüm fragmanı izleyici ile buluştu. Son bölümüyle şaşırtan Tatlı Bela 24.bölümünde Astha ve Shlok ayrılıyor mu? İşte nefretin gölgelediği büyük bir aşkın dram ve macera dolu öyküsü Tatlı Bela yeni bölümü ve tüm detayları

TATLI BELA 24.BÖLÜM FRAGMANI

TATLI BELA DİZİSİNİN GENEL HİKAYESİ

Aşk ve nefretin mücadelesini hayat görüşleri ve toplumsal statüleri birbirinden tamamen farklı olan Shlok ve Ashta’nın kesişen hayatları üzerinden anlatan Tatlı Bela, aşkın gücünü bir kez daha gözler önüne serecek. Severek evlendiği eşiyle annesinin baskıları sonucu arası açılan Shlok, aşka olan umudunu kaybetmiş, paranın gücüne her şeyden daha çok inanarak yaşamını sürdürmeye başlamıştır. Tuhaf bir rastlantı sonucu karşılaştığı Ashta ise iyilik dolu kalbi sayesinde çevresindeki insanları mutlu etmek isteyen, duygulara değer veren güzel bir genç kızdır.

Tesadüflerin kendilerini birbirine kenetlediğinden habersiz olan ikili her karşılaşmada birbirleriyle kavga etseler de yaşanacak sürpriz gelişmeler Shlok ve Ashta’yı birbirlerine bağlayacaktır.

TATLI BELA DİZİSİ OYUNCULARI

Avinash Sachdev
Shrenu Parikh
Manish Wadhwa
Geetanjali Tikekar
Samir Sharma
Shalmalee Desai

Bir önceki yazımız olan Diriliş Ertuğrul 82.bölümü TRT 1'den hemen izle! başlıklı makalemizde diriliş, Diriliş Ertuğrul ve Diriliş Ertuğrul 82.bölüm hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri