Osmaniye Haberleri, Osmaniye Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Osmaniye’de “Dolara hayır Türk Lirasına evet” yürüyüşü

Osmaniye’de özel bir temizlik firması dolar bozdurma kampanyasına destek vermek amacıyla yürüyüş gerçekleştirdi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın geçtiğimiz günlerde yaptığı ‘Dolarlarınızı bozdurun TL ye çevirin veya altın alın’ çağrısının ardından başlatılan kampanyalara Osmaniye’deki bir temizlik firmasından destek geldi.
Osmaniye Cumhuriyet Meydanı’nda açıklama yapan firma yöneticisi Mahmut Öngüç, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın çağrısının ardından başlatılün kampanyalara destek vermek amacıyla çalışanları ile birlikte yürüyüş gerçekleştirdiklerini belirtti. Öngüç, “Son günlerde ülkemizin içinde bulunduğu gerek darbe girişimi gerekse bu hain grubun ülkemiz içerisinde çıkartmaya çalıştığı ekonomik krize karşı koymak için bu şekilde bir etkinlik düzenledik. Dolara hayır Euroya hayır Türk Lirasına evet diyerek safımızı belli ettik” dedi.
Açıklamaların ardından yürüyüşe geçen grup, döviz bürosuna kadar yürüdüler. Burada firma yetkililerinden Mahmut Öngüç ve Osman Arık üzerlerinde bulunan 600 doları TL’ye çevirdi.

Bir önceki yazımız olan Osmaniye - Raf Ömrü Bitmiş Gıdalar, Sokak Hayvanlarına Ulaştırıldı başlıklı makalemizde -, Bitmiş ve Gıdalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri