Osmaniye Haberleri, Osmaniye Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Osmaniye Sarayları tanıtım standı, ikinci kez kent halkı ile buluştu

Keten Proje Yönetim Kurulu Üyesi Buket İraöz, son yıllarda ekonomik ve sosyal hayatın değişime uğradığı Osmaniye’de, gayrimenkul sektörünün de kendini yenileyerek, bu değişime ayak uydurduğunu belirtti.
İraöz, Osmaniye Sarayları projesiyle şehrin gürültüsünden uzakta, doğayla iç içe, huzurlu ve mutlu bir yaşam sürmek isteyenlerin bu hayalini gerçeğe dönüştürmeye hazırlandıklarını, bu kapsamda Park 328 AVM’de projenin detayları ve yılın son fırsatları hakkında bilgilerin verildiği tanıtım standının, ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaştığını ifade etti.

20 ay “0” faiz kampanyasında son günler
Keten Proje Yönetim Kurulu Üyesi Buket İraöz, son yıllarda ekonomik ve sosyal hayatın değişime uğradığı Osmaniye’de, gayrimenkul sektörünün de kendini yenileyerek, bu değişime ayak uydurduğunu belirtti. İraöz, beklentilerin artmasıyla yaşam kalitesi ve konut anlayışının yeniden şekillendiği kentte “marka konut” projelerinin de öne çıktığını ifade etti. Osmaniye Sarayları’nın da bu projelerden en dikkat çekici olanı olduğunu kaydeden İraöz, sıra dışı mimarisi ve ihtişamı ile göz kamaştıran Osmaniye Sarayları’nın, kent halkını ilklerle tanıştırdığını belirtti. İraöz, Osmaniye’ye yeni bir yaşam stili kazandıracak projenin, doğa ile baş başa konumu ve manzarası ile konut sahibi olmak için plan yapanların tüm dikkatlerini üzerinde toplamaya devam ettiğini kaydetti.
Konut sahibi olmak isteyenlerin hayalini gerçekleştiren projenin, aynı zamanda yatırımcıya yüksek kar fırsatı sunduğunu ifade eden Buket İraöz, 20 ay “0” faiz kampanyasının da yılsonuna kadar devam edeceğini söyledi.

Osmaniye Sarayları hakkında
Çamlık Evler mevkiinde, oksijen deposu çam ağaçlarının yanı başında yükselen proje, 4+1, 3+1 ve 2+1 daire seçenekleri ile 7 blokta 160 konuttan oluşuyor. Konut sahiplerinin güvenliği ve rahatlığı için hiçbir detayın atlanmadığı proje, zengin sosyal donatılarıyla dikkat çekiyor. Tenis, basketbol ve voleybol sahaları, dört mevsim kullanılabilen kapalı yüzme havuzu ile SPA ve fitness merkezinin bulunduğu Osmaniye Sarayları; gölet, açık alan satranç, kamelya, dinlenme terasları, amfi, şelale, su kanalları ve süs havuzlarından oluşan sosyal rekreasyon alanları ile kullanıcılarına doğa ile baş başa bir yaşam fırsatı sunuyor. Dairelerin, kullanıcılara günlük yaşantılarında önemli kolaylıklar sağlayacak akıllı otomasyon sistemi ile donatıldığı projede, çocuklar için kapalı ve açık oyun alanları, kreş, top havuzu ve trambolinin yanı sıra; gölet teraslı kafeterya, taziye ve özel günlerde kullanılabilecek toplantı salonu, cep sineması, kuaför, market ve mescit de yer alıyor.

Bir önceki yazımız olan İHH’dan Halep’e 25 ton un başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri