Osmaniye Haberleri, Osmaniye Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Osmaniye Kümesten 30 Bin Liralık Güvercin Hırsızlığı Kamerada

Kümesten 30 bin liralık güvercin hırsızlığı kamerada

İbrahim EMÜL/OSMANİYE, () – OSMANİYE’de çatısından girdiği 2 iş yerinden yaklaşık 30 bin lira değerindeki 73 güvercini çalan hırsız, güvenlik kamerasına yakalandı.

Dün gece Adnan Menderes Mahallesi Küçük Sanayi Sitesi’ndeki işyerlerinin çatısına çıkan şüpheli, kümeslerde beslenen yaklaşık değeri 30 bin lira olan çeşitli cinslerdeki 73 güvercini çuvala koyarak çaldı. Sabah işyerine geldiğinde güvercinlerine bakmak isteyen 42 yaşındaki Hakan Tuncer, kuşların kümeste olmadığını görünce polise haber verdi. İşyerinin çatısında da bulunan güvenlik kameralarının kayıtlarını inceleyen polis, hırsızlık yapan bir kişinin eşkalini belirledi. Uzun yıllardır güvercin beslediğini belirten Hakan Tuncer, Bu işi yapanların bir çete olduğunu düşünüyoruz. Kuşların karşılığında uyuşturucu esrar maddesi aldıklarını duyuyoruz. İki işyerinden çalınan güvercinlerin değeri yaklaşık 30 bin lira civarında. Bunların hepsi birbirinden değerli kuşlar. İnşallah suçlular en kısa zamanda yakalanıp adalet önünde hesap verir dedi. Polisin başlattığı soruşturma devam ediyor.

(Tür: Yurt)

Bir önceki yazımız olan Osmaniye Belediyesi 7 Ocak Kurtuluş Kupası Voleybol Turnuvası Başladı başlıklı makalemizde 7, Başladı ve Belediyesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir