Osmaniye Haberleri, Osmaniye Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri
  • Genel
  • 0

Osmaniye Belediyesi 1.kitap Fuarı Hazırlıkları

Osmaniye Belediyesi tarafından açılacak olan 1. Kitap Fuarı hazırlıkları devam ediyor. 90 yayınevi ve 60 yazarın katılacağı fuar için sayılı günler kaldı.

Cumhuriyet Meydanı’nda açılacak fuarda Kahraman Tazeoğlu, Yavuz Bahadıroğlu, Ahmet Şafak ve Sinan Yağmur gibi önemli yazarlar imza günleri ve söyleşi düzenleyecek. 9 – 18 Aralık tarihleri arasında açık olacak fuarda kitapseverler bir araya gelecek.

Osmaniye’de ulusal boyutta düzenlenecek ilk kitap fuarı olma özelliğini taşıyan Osmaniye Belediyesi 1.Kitap Fuarın hazırlıkları tamamlanma aşamasına gelirken Cumhuriyet Meydanı’nın tamamını kaplayacak her türlü mevsim şartlarına uygun çadırın kurulumuna başlandı.

Profesyonel ekipler tarafında kurulan çadırın içerisine 40 ayrı stant kurularak Türkiye’nin dört bir yanından ulusal boyutta 90 yayın evinin katılacağı kitap fuarında Kahraman Tazeoğlu, Yavuz Bahadıroğlu, Sinan Yağmur ve Ahmet Şafak’ın da aralarında bulunduğu 60 yazar fuara katılarak okurları ile buluşacak.

9 Aralık Cuma günü açılacak olan kitap fuarı sabah 10.00’dan akşam 20.00’a kadar ziyaretçilerini kabul edecek. – OSMANİYE

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri