Osmaniye Haberleri, Osmaniye Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Osmaniye Belediyesi 1. Kitap Fuarı Açıldı

Osmaniye Belediyesi tarafından düzenlenen kitap fuarı törenle açıldı.

Vali Kerem Al, Cumhuriyet Meydanı’ndaki etkinlikte yaptığı konuşmada, fuarın hayırlı olması temennisinde bulundu.

Kitapsız hayat, din ve medeniyetin olamayacağını ifade eden Al,Bizler ‘oku’ emriyle başlayan bir medeniyetin mirasçılarıyız. Bu nedenle kitabı önemsiyoruz. Kitapsız hayat, din, medeniyet olmaz. Kitap aydınlanmadır, ufuktur, bilgidir. Kitabı, hakikati başkalarının elinde arayanlar, bugünkü yaşadığımız sürecin çıkmazlarıdır. Kitap fuarının Osmaniye’de açılmasından da büyük bir mutluluk duyuyoruz. Osmaniye artık belli bir olgunluğa ulaştı. Bu tür etkinliklerin daha fazlasıyla yapılması gerekir, emeği geçenleri kutluyorum. diye konuştu.

Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Azizoğlu, kitap fuarının 18 Aralık’a kadar açık olacağını kaydetti.

Fuarda 60 yazarın da imza günü düzenleyerek okuyucuyla buluşacağını aktaran Azizoğlu, Osmaniye’nin ulusal boyuttaki ilk kitap fuarı olma özelliğini taşıyan Osmaniye Belediyesi 1. Kitap Fuarı 9-18 Aralık tarihleri arsında saat 10.00 ile 20.00 arasında açık olacak. Türkiye’nin önde gelen 90 yayınevinin stant açtığı kitap fuarımızda birbirinden değerli 60 yazar okuyucuları ile buluşarak kitaplarını imzalayacak, söyleşilerle bilgilerini okuyucularıyla paylaşacak. dedi.

Konuşmaların arından, Vali Kerem Al ve protokol üyeleri, fuarın açılışını yaparak stantları gezdi.

Bir önceki yazımız olan Sarı: “Sağlık hizmeti veren kuruluşların sayısı arttı” başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri