Osmaniye Haberleri, Osmaniye Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Lösemi hastası çocuklar Başkan Kara ile bir araya geldi

Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) Osmaniye Temsilciği ve Lösemi hastası çocuklar Osmaniye Kent Müzesinde Belediye Başkanı Kadir Kara ile bir araya geldi.
“Bir Gülüşünüz Yeter” kampanyası kapsamında gerçekleştirilen etkinlikte çocuklar resimler yaparak Kara ile sohbet ettiler. Lösemili çocuklara ve ailelerine destek olmak için herkesin “Yalnız Değilsiniz” ve “Bir Gülüşünüz Yeter” kampanyasına destek vermesi gerektiğini vurgulayan Kara, 50 Lösemili çocuğa çeşitli hediyeler verdi.
Herşeyin geleceğin teminatı olan çocuklar için olduğunu vurgulayan Kara, “Sevgili çocuklarımızı ve çok değerli ailelerini burada ağırlamaktan ve aranızda olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. LÖSEV’in sloganında da belirttiği gibi “Yalnız Değilsiniz”. Bu toplumun bir yöneticisi olarak yalnız olmadığınızı, her zaman yanınızda olduğumuzu ifade etmek adına sizlerle bir araya gelmiş bulunuyoruz. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi, sizlere sahip çıkıp sizlerle birlikte olarak, her zaman destek olmaya gayret edeceğiz. Hiçbir şeye gücümüz yetmese bile varlığımızın sizin yanınızda olduğunu hissettirebilmek için elimizden gelen her türlü çabayı sarf edeceğimizi bilmenizi istiyorum “ dedi.
Kasım ayı içerisinde Lösemili çocuklar haftası bulunduğunu ifade eden LÖSEV Osmaniye Temsilcisi Gülçin Apak, “Biz aileler ve çocuklar ile Osmaniye Belediyesi Kent Müzesinde Belediye Başkanımızı ziyaret ettik. Lösemi dil, din, Irk ayırt etmeksizin bütün çocuklarda görülebilen hastalıktır. LÖSEV, lösemili çocuklar ve kanserli ailelerle birlikte bu zorlu yolculukta destek olmaya çalışıyoruz” diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan (Özel) Osmaniyeli imam, yardımları ile Suriyeli göçmenleri ve çocuklarını sevindiriyor başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir