Osmaniye Haberleri, Osmaniye Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Kumcu: “STK’lar bulundukları şehirlere katkı sağlamak zorunda”

Ülkücü İşçiler Derneği Osmaniye İl Başkanı Murat Kumcu, sivil toplum kuruluşlarının bulundukları şehirlere katkı sağlamak zorunda olduğunu söyledi.
Kumcu, Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı (TÜRKAV) Osmaniye Şubesi’ni ziyaretinde, Osmaniye’de yeni bir anlayışla Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret ettiklerini söyledi.
STK’lar bulundukları şehirlere katkı sağlamak zorunda olduğunu söyleyen Kumcu, “Sivil Toplum Kuruluşları birbirleriyle daha sık istişare yaparak hem üyeleri hem de yaşadıkları şehirlere katkı sağlamak zorundadır. Bu bağlamda tüm sivil toplum kuruluşları ile temaslarımız devam edecek” dedi.
TÜRKAV Osmaniye Şubesi Başkanı Çağrı Hörmet ise ”TÜRKAV olarak daha önce yaptığımız çalışmalar ile Osmaniye’nin gelişmesine katkı sağladık. Sosyal projelerimiz var. İnşallah bu projeleri kısa sürede gerçekleştireceğiz” diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan Veteriner hekim ve sağlık teknisyenleri hayvan sağlığı için buluştu başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri