Osmaniye Haberleri, Osmaniye Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Karlov'a yapılan saldırı sonrası UMED'ten açıklama

İşte O Açıklama: 

Gezi’yle başlayan 17-25 Aralık ve 15 Temmuz kanlı FETÖ darbe girişimleriyle devam eden dezenformasyonlar hain terör saldırılarıyla tavan yapmıştır. Rusya’nın Ankara Büyükelçisi Andrey Karlov’a düzenlenen suikast sonrasında ise dezenformasyonlar küresel bir boyuta ulaşmıştır. 

*Uyuyan hücrelerin Türkiye’yi hedef aldığı ortadadır. 

*Kripto yapıların uluslararası merhamet diplomasimizi yıpratmaya çalıştığı bir gerçektir. 

*Saldırının amacı direnişten dirilişe geçen Türkiye’dir. 

*Saldırının bir başka amacı da Halep’te soykırımın devam etmesi, açılan yaranın kangrenleştirilmesidir. 

Hedefin Türkiye olduğu, hedefin Halepli mazlum ve masumlar olduğu bir süreçte başta sosyal ağlar olmak üzere medya üzerinden fitneyi yaymak insanlığa ihanet, terör gruplarına ve küresel emperyalizme destek vermektir. 

El birliğiyle ülkenin marka değerinin kayba uğramasına zemin hazırlamak, Halep’teki soykırımı meşrulaştırmaya çalışmak için algı operasyonları gerçekleştirmek Karlov’a düzenlenen suikast kadar alçaklıktır.

UMED olarak şunun da altını çizelim. Herkes iyi bilir ki; Bu millet asla arkadan vurmaz. Elçi Karlov’u katledenler lejyonerlerin kontrolünde olan hainlerdir. Onlar arkada durur, arkadan vurur.

Bir önceki yazımız olan Elif 427.bölümünde neler oldu? başlıklı makalemizde Elif, Elif dizisi ve kanal 7 hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir