Osmaniye Haberleri, Osmaniye Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Kanal7 Mevlid Kandili'nde Fatih Cami'nde

Alemlere rahmet olarak gönderilen Hz. Muhammed’in doğum yıldönümü olan Mevlid Kandili, Fatih Camii’nden çok özel bir programla Kanal 7 ekranlarında kutlanacak. Mevlid Kandili Özel programı, Türkiye’nin ünlü mevlidhan, hafız ve kârileri ile izleyenlerin gönüllerine dokunacak. Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın duahanlığında canlı yayınla gerçekleşecek olan Mevlid Kandili Özel, 11 Aralık Pazar akşamı saat 19:45’te Kanal 7’de ekrana gelecek.

Müslümanların öncüsü, alemlerin nuru Hz. Muhammed’in doğum yıldönümü Mevlid Kandili Özel programı ile Kanal 7’de ihya ediliyor. Çizdiği yolda insanlara Müslümanlığı gösteren Hz. Muhammed’in doğduğu bu kutlu gecede Kur’an-ı Kerim’den sureler okunacak, dualar edilecek, ilahiler söylenecek. Fatih Camii’nin manevi atmosferinde Türkiye’nin dört bir yanından gelen mevlidhanlar, hafızlar, kâriler bir araya gelerek bu gecenin manevi hazzını izleyicilere ulaştıracak. Açılış konuşmasını ve duahanlığını Necmettin Nursaçan’ın yapacağı programda Ekrem Nalbant, Bünyamin Topçuoğlu, Mehmet Göregen’in okuyacakları Kur’an-ı Kerim izleyenlerin gönüllerinin pasını silecek. Fatih Camii müezzini Ali Rıza Şahin ise ilahi grubuyla birlikte seslendirecekleri ilahilerle gecenin ruhunu ekranlara taşıyacak.

Hz. Muhammed’in doğum gecesi olan bu gecede, Kur’an-ı Kerim’den okunacak sureler, en güzel ilahiler ve mevlidler izleyenlere huzur dolu bir gece yaşatılacak.

Fatih Camii’nden gerçekleşecek Mevlid Kandili Özel programı 11 Aralık Pazar akşamı saat 19:45’te canlı yayınla Kanal 7’de.

Bir önceki yazımız olan Bir Garip Aşk 2.bölüm özeti | Arnav ile Jeep arasında tartışma başlıklı makalemizde bir garip aşk, bir garip aşk 2.bölüm ve bir garip aşk 2.bölüm fragmanı hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri