Osmaniye Haberleri, Osmaniye Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri
  • Genel
  • 0

Kanal 7 Tatlı Bela 40.bölümü izle! Adhiti'nin hain planı

Ekranların en sevilen Hint dizisi olan Tatlı Bela son bölümüyle nefes kesti. Yeni bölüm fragmanı ise büyük merak konusu oldu. Kanal 7’nin beğenilen dizisi Tatlı Bela 40.bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Astha ve Shlok iş gezisine çıkmak için hazırlanacak. Adhiti ise onları ayırmak için onlarla gitmeyi kafasına koyacak. Yine heyecan dolu bir bölüm olacak Tatlı Bela 40.bölüm fragmanı ve tüm detayları haberimizde…

TATLI BELA 40.BÖLÜM FRAGMANI

Nefretin gölgelediği büyük bir aşkın dram ve macera dolu öyküsü Tatlı Bela 40.bölümü 14 Nisan cuma günü 21:30’de Kanal 7 ekranlarında.

TATLI BELA 40.BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Astha Shlok’un dikkatini çekmeye çalışırken Shlok ona sürekli engel olur. Shlok’un iş seyahatine çıkacağını öğrenen Niranjan yanında Astha’yı da götürmesini söyler. Astha ve Shlok’un baş başa olmasını istemeyen Adhiti de onlarla gitmek istediğini söyler. Niranjan yeğeninin bu isteğini geri çevirmez. Öte yandan Astha’ya mahkeme celbi gelir. Boşanma davasının yaklaştığını gören Astha yıkılır. Shlok ise belli etmese de beklediği günün gelmesine içten içe üzülür.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri