Osmaniye Haberleri, Osmaniye Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Kadirli’nin Adana’ya bağlanması için imza kampanyası başlatıldı

Demokratik Genç Parti Genel Başkanı Erkin Çözeli, Osmaniye’nin Kadirli ilçesinin yeniden Adana’ya bağlanması için imza kampanyası başlattı.
Erkin Çözeli, 2 gün önce başlattıkları kampanyada 14 bin imzaya ulaştıklarını belirterek, “Osmaniye yetersiz bir il. Çünkü Osmaniye Sayın Devlet Bahçeli’nin hatırına il oldu. Ayrıca bir ilde sanayilerin kurulması lazım. Adana daha büyük ve daha çok hizmet alınacağına inanıyorum. Bugün Osmaniye’de 1 milletvekilimiz varken Adana’da en az 7-8 vekil olacaktır dedi.
Osmaniye’ye bağlı kalındığı sürece Kadirli’nin kenarda bir ilçe olarak kalacağını ifade eden Çözeli, Osmaniye’nin kendisine faydası yok. Kadirli küçük bir kasaba gibi ömür boyu kalmasını istemediğimiz için Adana diyoruz. Bugün Kadirli’yi gelişmemiş bir köy olarak görmek istemiyoruz. Bir vekille olmuyor. Bütün kurumları bir vekile değil en az 7-8 vekil yönetmesini istiyoruz. Hani derler ya, ’Bir elin nesi var iki elin sesi var.’ Adana’ya bağlanırsak Kadirli gelişmiş bir köy olmaktan çıkacak. Bu yüzden halktan almış olduğumuz destekten çok memnunuz diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan İnsan yüzlü kuzu görenleri şaşırttı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir