Osmaniye Haberleri, Osmaniye Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Kadirli’de CHP yönetimi polislere karanfil vererek başsağlığı diledi

Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde CHP İlçe Başkanı Mehmet Orhun Döğüçcü, Kadın Kolları Başkanı Fatma Kurt ve yönetim kurulu üyeleri, Kadirli İlçe Emniyet Müdürlüğü ve polis merkezlerini ziyaret ederek polislere karanfil verip, başsağlığı dilediler.
İstanbul’daki hain terör saldırısını kınadıklarını belirten CHP heyeti, polisin her zaman yanında ve her türlü desteğe hazır olduklarını söylediler. CHP İlçe Başkanı Mehmet Orhun Döğüşcü, 10 Aralık tarihinde İstanbul Vodafone Arena önünde meydana gelen elim terör olayı nedeniyle Kadirli İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne başsağlığı ziyaretinde bulunduklarını belirterek, Buradaki arkadaşlarımıza başsağlığı dileyerek, geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Vefat edenlere Allah’tan rahmet diliyoruz. Yaralı olan arkadaşlarımıza da acil şifalar diliyoruz. Şehit olan tüm arkadaşlarımızın yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Yaralılarımızın ailelerine de geçmiş olsun diliyor acil şifalar diliyoruz dedi.
Teröre karşı bir ses olmak ve kayıpları unutturmamak isteklerini anlatan Döğüşcü, ilçede görev yapan tüm polisleri tek tek ziyaret ederek başsağlığı diledi.

Bir önceki yazımız olan Osmaniye Kitap Fuarı başlıklı makalemizde Fuarı, haber ve haberi hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir