Osmaniye Haberleri, Osmaniye Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Hangisi en çok izlendi! 'Söz' ve 'İsimsizler' arasında büyük rekabet

Son dönemde TSK destekli askeri dizilerin artmasıyla birlikte ekranlarda kıyasıya bir rekabet yaşandı. Kanal D yeni başlayan İsimsizler dizisi ve Star TV’de yeni başlayan Söz dizisi büyük kapışmaya sahne oldu. Peki hangi dizi ne kadar izlendi ve konuşuldu?

SÖZ VE İSİMSİZLER DİZİSİ SOSYAL MEDYAYI SALLADI

Daha yayına girmeden büyük ses getiren Star TV‘nin asker dizisi Sözün ilk bölümü izleyici karşısına çıktı.

İlk bölümdeki dikkat çeken operasyon ve eğitim sahneleri dikkat çekerken, dizinin izleyicileri sosyal medyada, ilk kez görücüye çıkan iş övgü aldı.

Sosyal medya platformu Twitter’da Söz dizisi Türkiye Gündemi TT listesinde birinci sıraya oturdu. Öte yandan dizinin bir numaralı rakibi Kanal D ekranlarında yayınlanan İsimzsizler ise Twitter’da TT listesinde 2’nci sıraya yerleşebildi.

Sosyal medyada yer alan sıralamayı dikkate alacak olursak, Sözden tam bir hafta önce yayına giren ve Sözle aynı gün aynı saatte yayınlanan Kanal D’nin dizisi İsimsizler yarışta Sözün gerisinde kalmış oldu.

Bir önceki yazımız olan Almanya'dan radikal karar: Böyle özgürlük olmaz! başlıklı makalemizde almanya, Avrupa Haberleri ve Ceza hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri