Osmaniye Haberleri, Osmaniye Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Elif 442.bölümünde neler olacak? İşte fragmanı

EMİROĞLU AİLESİ ÇATIRDAMAYA BAŞLIYOR

Küçük bir kızın öyküsünün anlatıldığı Elif’te bu akşam Emiroğlu ailesinin düşmanları dört bir yana dağılır. Fakat bu sefer de aile içerisinde anlaşmazlıklar başlar. Arası bozuk olan Zeynep ve Selim’in evliliklerinin akıbeti ne olacak?

442. BÖLÜM

Gonca sonunda uyanır. Erkut ise Arzu’yla birlikte kensinin de başını yakacak olan belgelere ulaşabileceğini düşünürken bambaşka bir sürprizle karşı karşıya kalır. Arzu, Gonca’nın uyandığından habersiz, onun ölümü halinde kendisine kalacak olan malların peşine düşmüşer. Öte yandan Ümit yurtdışına yerleşmeye karar verir. Böylece Emiroğulları’nın düşmanlarının her biri başka bir yere dağılmaya başlar. Aliye ve Tülay bir olup Selim ve Zeynep’i barıştırmaya çalışmışsa da planları ters teper ve Zeynep’in gördüklerini yanlış anlaması sonucu araları iyice açılır. Peki Selim ve Zeynep’in evlilikleri nereye gidiyor? 

Başrollerinde İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin ve Cemre Melis Çınar’ın rol aldığı Elif hafta içi her gün 19:50’de Kanal 7’de…

Bir önceki yazımız olan RTÜK Arka Sokaklar, İçerde ve Anne dizisini affetmedi! başlıklı makalemizde Anne, arka sokaklar ve içerde hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri