Osmaniye Haberleri, Osmaniye Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Elif 438.bölümde neler oldu? Fragmanı ve özeti

Kanal 7’nin ilgiyle izlenen dizisi Elif’te bu bölüm Arzu Gonca’nın ölmediğini öğrenir. Bu haber üzerine harekete geçen Arzu, Gonca’yı sonsuza kadar susturabilecek mi?

Ümit’in adamları Yusuf’un dükkanını basar. Melek, son anda müdahale ederek Yusuf’u kurtarır. Melek bu olanların nedeninin Cevahir olduğunu düşünse de Yusuf, adamları gönderenin Ümit olduğunu düşünür. Bu arada Arzu, Gonca’nın aslında ölmediğini, isim karışıklığı olduğunu öğrenir ve bir an önce onu susturmanın planlarını yapar. Babasının mirasını Gonca’dan almak isteyen Arzu hemşire kılığında Gonca’nın odasına girer. Gonca’nın bağlı olduğu yaşam destek ünitesinin fişini çekmek isteyen Arzu amacına ulaşabilecek mi?

Yönetmenler: Mahmut Kaptan – Betül Sevim
Görüntü Yönetmenleri: Mukadder Kızılca -Vedat Dikmetaş
Senaryo: Rüya İstanbul
Müzik: Korhan Nart
Uygulayıcı Yapımcı: Önder Öngüç
Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Emre Kıvılcım, Selin Sezgin, Aysun Güven, Cemre Melis Çınar, Gülçin Tunçok, Dilara Uzer, Hakan Bozyiğit, Hasan Ballıktaş, Batuhan Soncul, Derya Şen, Beril Ada Yeşil, Umut Ölçer, Gürhan Gülbahar, Pelin Çalışkanoğlu, Sinem Akman, Deniz İrem , Asuman Kostak, Efsun Akkurt, Müge Esmeray, Umut Özkan, Merve Kayaalp, Esra Öztop, Emre Çaltılı, Serhat Üstündağ

Bir önceki yazımız olan TRT 1 Diriliş Ertuğrul 72.bölüm fragmanı! Heyecan dorukta... başlıklı makalemizde Diriliş Ertuğrul, Diriliş Ertuğrul 72.bölüm fragmanı ve Diriliş Ertuğrul izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri