Osmaniye Haberleri, Osmaniye Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Elif 433.bölümünde neler olacak? Arzu'dan şaşırtan karar

ARZU’NUN HIRSLARI BİTMİYOR

İlgiyle izlenen Elif’te bu akşam Yusuf, Elif’i korumak için Arzu ve Ümit’in karşısına çıkar. Öte yandan Arzu, Gonca’yı tehdit ederek mirası ondan almaya çalışır. Gonca ise bu durumdan kurtulmak için farklı bir yola başvurur.

433. BÖLÜM

Yusuf, hem Arzu’yu hem de Ümit’i bir daha Melek ve Elif’e yaklaşmamaları konusunda uyarır. Melek, doktorun tavsiyesi üzerine bir süre istirahat etmek durumunda kalır. Bahriye bu fırsatı kaçırmaz ve yokluğunda Melek hakkında ileri geri konuşur. Onun konuşmalarına dayanamayan Feride ve Bahriye arasında çok büyük bir kavga patlak verir. Arzu ise doymayan hırsıyla Gonca’nın payına düşen mirası ondan almaya çalışır. Arzu, Gonca’yı tehdit ederek mülkler üzerindeki şerhin kalkması için imza atmaya zorlar. Gonca Arzu’nun yapabileceklerinden korkar ve ona karşı bir koz aramaya başlar. Tüm bunlar olurken, Elif’in okuldaki kötü çocuklarla başı belaya girer. Yusuf, çocukların konuşmalarını duyup Elif’in peşine düşer ama bu sefer onu kurtarabilecek midir?  

Bir önceki yazımız olan Star TV Kiralık Aşk final kararı! Kiralık Aşk gerçek bitme sebebi başlıklı makalemizde kiralık aşk, Kiralık Aşk filan mi yapıyor ve Kiralık Aşk final hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri