Osmaniye Haberleri, Osmaniye Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Durmuşoğlu referandum için sahaya indi

Osmaniye Ak parti Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı üyesi Mücahit Durmuşoğlu, Kadirli Eğitim Bir-sen temsilciliğini ziyaret etti, okul müdürleriyle bir araya geldi.
Durmuşoğlu, Ak parti ilçe başkanı Mustafa Büyükbozdoğan ve Gençlik kolları başkanı Selçuk Yiğit’le yaptığı ziyarette, neden EVET denileceğini maddeler halinde sıraladı. Durmuşoğlu, İnanıyorum ki milletin iradesi sandığa yansıyacaktır dedi.
Büyük bir katılımın olduğu toplantıda söz alan Eğitim Bir-Sen Başkanı Mustafa Demirci, Eğitim Bir Sen olarak yaşanan referandum sürecinde tavrımızı ortaya koymanın, üyelerimizi ve kamuoyunu aydınlatmanın tarihi bir görev olduğunu düşünüyoruz. Anayasa değişikliğinin kabul edilmesi ile ortaya çıkan yeni anayasanın, Milli iradeyi büyük oranda yansıtacağına inanıyoruz. Bu milletin önüne çıkan tarihi bir fırsattır’ dedi.
Toplantıda İlçe Milli Eğitim Müdürü Sami Cömert ve sendika yönetimi tam kadro katıldı.

Bir önceki yazımız olan Osmaniye’de “Çalışma Hayatında Milli Seferberlik” projesi başladı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri