Osmaniye Haberleri, Osmaniye Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Dolmuş şoföründen örnek davranış

Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde dolmuş şoförlüğü yapan 26 yaşındaki Mehmet Akharman, aracında rahatsızlanarak baygınlık geçiren vatandaşı güzergahından saparak hastaneye yetiştirdi.
Şehir içinde üniversite ile 100 Yıl güzergahında yolcu taşımacılığı yapan Akharman, yolculardan birinin fenalaşarak baygınlık geçirmesi üzerine ambulansı beklemeden güzergahından saparak yolcularla birlikte direksiyonu Kadirli Devlet Hastanesine doğru kırdı. Vatandaşın baygınlık geçirdiğini gören yolcular, araçta kısa bir süreli panik yaşadılar. 55-60 yaşlarında olduğu belirtilen ve dolmuşa bindikten kısa bir süre sonra rahatsızlanan erkek yolcuya ilk müdahale yolculardan ve dolmuşta yolcu olarak bulunan sağlık memurundan geldi. Yaklaşık 7-8 dakika sonra vatandaş devlet hastanesine yetiştirildi. İsmi açıklanmayan vatandaşın sağlık durumunun iyi olduğu belirtilirken, şoför Mehmet Akharman ise, Vatandaşlık görevimi yerine getirdim dedi.

Bir önceki yazımız olan Osmaniye Kırtasiye Dolandırıcılığı Güvenlik Kamerasında başlıklı makalemizde Bahçelievler Mahallesi, Devlet Bahçeli ve Dolandırıcılığı hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri