Osmaniye Haberleri, Osmaniye Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri
  • Genel
  • 0

Diriliş Ertuğrul 81.bölüm fragmanı! Ural ve Vasilyus'dan hain plan

Diriliş Ertuğrul son bölümü ile yine nefes keserken yeni bölüm tanıtımı büyük merak konusu oldu. TRT 1’in reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul 81.bölüm fragmanı yayınlandı. Nefes kesen dizisinin son bölümünde oldukça ilginç dakikalar da yer aldı. Son bölümde Ertuğrul ve Saadettin Köpek birleşti. Aslıhan Ertuğrul’un alpları tarafından kurtarılarak Hanlı Pazar’a getirildi. Bu gelişmeler yaşanırken Diriliş Ertuğrul 81.bölümünde Vasilyus ve Ural’ın birleşmesi şaşırtmadı. Peki sevilen dizinin yeni bölümünde neler olacak? İşte fragmanı ve yeni bölümü ile ilgili tüm detaylar

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 81.BÖLÜM FRAGMANI

Başrollerini Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan ve Esra Bilgiç sevilen dizi Diriliş Ertuğrul 81.bölümü fragmanı yayınlandı. Sevilen dizi 22 Mart çarşamba günü TRT 1 ekranlarında seyirci ile buluşacak.

Diriliş Ertuğrul 81.bölümünde neler olacak? Tahminler

Komutanlarının öldürülmesiyle birlikte Vasilyus korkmaya başlamıştır. Hatta o kadar korkmuştur ki adamlarından biri istemeden öldürür. Ertuğrul ile Dündar karşı karşıya gelecektir. Dündar o kız yüzden alplerle kavga eder. Ertuğrul bey ise Dündar’ın bu haline çok kızgındır. 

Vasilyus Helana’nın Ertuğrul ile iş birliği içinde olduğunu öğrenir ve öfkesine hakim olamaz. Bir yandan ise Ural ve Vasilyus, Ertuğrul beyi tamamen yok etmek için anlaşmaya varmıştır.

Diriliş Ertuğrul son bölümünden öne çıkanlar

Zafer, adını koyanındır… Ömrümüz yetişmezse namımız yetişecek… Pusatımız ulaşmazsa neslimiz ulaşacak… 

Soysuzlardan korkup döşeğe gireceğime, şerefimle mezara girerim!

“Sizinle savaşanlara karşı Allah yolunda siz de savaşın. Ancak aşırı gitmeyin. Çünkü Allah aşırı gidenleri sevmez.” 

Bugün indireceğimiz her yumruğun sesi bin sene sonra duyulacak! Var olsun töremiz, Hak olsun menzilimiz, Yardımcımız olsun Rabbimiz!

Türk’e pusu kurulmaz, Türk’ten intikam alınmaz, Türk’e ceza kesilmez! Bu topraklarda Ezan dinmeyecen, bayrak inmeyecektir. Tüm cihan bilecek ki, İlahı nizam her yere yayılacak.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri