Osmaniye Haberleri, Osmaniye Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri
  • Genel
  • 0

Diriliş Ertuğrul 74.bölüm fragmanı! Hain plan

Ekranların en çok izlenen dizilerinden biri olan Diriliş Ertuğrul 74.bölüm fragmanı yine izleyenleri şaşırttı. TRT 1 Diriliş Ertuğrul son bölümde Sultanın sulhu tesis etmekle görevlendirdiği Ertuğrul Bey şimdi savaş çıkarmakla suçlanmaya başladı. Yine herkesi heyecanlandıracak bir bölüm ile gelecek olan Diriliş Ertuğrul 74.bölüm fragmanındaki hain planlar izleyenleri şaşırttı. Peki dizinin yeni bölümünde neler olacak? İşte yeni bölüm fragmanı

Başrollerini Engin Altan Düzyatan,Hülya Darcan ve Esra Bilgiç sevilen dizi Diriliş Ertuğrul 74.bölümü 25 Ocak çarşamba günü saat 20:00’da TRT 1 ekranlarında olacak

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 74.BÖLÜM FRAGMANI

Diriliş Ertuğrul 74.bölümde neler olacak? Yeni bölüm tahminleri

Diriliş Ertuğrul 74.bölümünde Vasilyus Ertuğrul bey için hain planını devreye sokar. Ertuğrul bey ise yine olabilecek tuzaklara karşı çare bulmak için Artuk Bey’le fikir alışverişi yapar. Ertuğrul bey ile Tekfur’un anlaşması Emir Saadettin’in canını sıkar ve hana gelip ortaya fitne atmaya çalışır. Aslıhan Hatun Saadettin Köpek ile evlenmek istemediği için ağlar ama ailesine karşı gelemez. Vasilyus ise Ertuğrul Bey’e savaş açma hazırlığı içine girer

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 73.BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Yeni bölümünde büyük bir oyun içerisine düşmüş Ertuğrul Bey ve alpları düştükleri tuzaktan habersiz olarak kalede mahsur kalmıştır. Sultanın sulhu tesis etmekle görevlendirdiği Ertuğrul Bey şimdi savaş çıkarmakla suçlanmaktadır. 
Her türlü tuzağı zekasıyla ve bileğinin gücüyle def etmeyi başaran Ertuğrul sultana verdiği söz gereği kılıcını kullanmamaktadır fakat düşman saldırılarını arttırmaktadır. 
Candar Bey’in evinde misafir olan Sadettin Köpek, Aslıhan’a karşı duygusal bir yönelim içerisindedir. Bunu fark eden Ural, Sadettin Köpek’i evliliğe teşvik eder.  Aşka susamış olan Bamsı’nın gönlü mucize şekilde karşısına çıkmış Helena’ya kaynar. Helena ise Bamsı’yı kendilerinin kervanına saldıran kişi olarak bilmektedir. 

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMÜNDE AKILDA KALAN SÖZLER

Bu fitneyi kim çıkardıysa okunu da hazırlamıştır. Bir Kayı oku masuma, mazluma hele ki suçsuz bir hatuna asla saplanmaz!

“Yarın çanlar benim için çalacak Petrus… Çanlar çalıp, Tekfur’un verdiği vakit bittiğinde, içeri girip Ertuğrul’u öldüreceğim.”

Parmaklarımın dokunduğu her taş ancak onu hak eden bir güzele kavuştuğunda parıldar.

Han için de, Ertuğrul’un kellesi için de yanlış adamla pazarlık ettim. Şimdi doğru adam kim bilirim.

Gönlümün şifası da muhafızı da sensin. 

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri