Osmaniye Haberleri, Osmaniye Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri
  • Genel
  • 0

Diriliş Ertuğrul 72.bölüm fragmanı yayınlanmadı mı?

4 Ocak çarşamba günü ekranlara gelmesi beklenen TRT 1 Diriliş Ertuğrul 72.bölüm fragmanı yayınlanmadı. Reytinglerde sürekli üst sıralarda yer almayı başaran Diriliş yeni bölüm fragmanı büyük merak konusu oldu. Dizinin yayınlanan son bölümünde beklemediği bir teklifle karşılaşan Ertuğrul Bey, Candar Bey’le Halime arasında kaldı. Bir tarafta obasının geleceği bir tarafta canından çok sevdiği Halime arasında sıkışıp kalan Ertuğrul Bey aldığı kararlarla şoke etti. Peki Diriliş Ertuğrul 72.bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 72.BÖLÜM FRAGMANI

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul 72.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Sevilen dizi geçtiğimiz senede yılbaşı nedeniyle Diriliş Ertuğrul fragmanını yayınlamamıştı. Yapımcı Mehmet Bozdağ’dan resmi bir açıklama yapılmamasına karşın Diriliş Ertuğrul 72.bölümü önümüzdeki hafta ekranlarda olmayacak.

Diriliş Ertuğrul 72. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlandığı an haberimizin içerisinden izleyebilirsiniz.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMÜNDEN NELER YAŞANDI?

Civardaki tehlikelere karşı güçlerini birleştirmeleri gerektiği düşüncesiyle Candar Bey, Ertuğrul Bey’e kızıyla evlenmesi teklifinde bulunmuştur. Beklemediği bir teklifle karşılaşan Ertuğrul Bey, şimdi Candar Bey’le Halime arasındadır. Bir tarafta obasının geleceği bir tarafta canından çok sevdiği Halime arasında sıkışıp kalmıştır.

Ertuğrul Bey, pazarın hâkimiyetini ele geçirdikten sonra siyasi ve ticari bağları güçlendirmek için bir toy düzenlemeye karar verir. Toy meclisine gelen davetsiz misafir Sadettin Köpek, yeni sorunların temelini atacaktır. Siyasi bir gerilimin ortasında kalan Ertuğrul Bey beklemediği bu hamleyle zor duruma düşmüştür

Ural sinsi planlarına ara vermeden devam etmektedir. Batuhan’ın getireceği haberle şoke olan Ural Ertuğrul Bey’i zor durumda bırakacak tuzaklar kurmuştur

DİRİLİŞ ERTUĞRUL REYTİNGDE ZİRVEDE

Önceki akşam reyting listelerinde 3 iddialı dizi kıyasıya bir rekabet yaşadı.

Her hafta olduğu gibi bu hafta da TRT 1 ekranlarının efsane dizisi Diriliş Ertuğrul hem total hem de AB grubunda lider oldu.

Dizi total grubunda 12.30 rating ve 27.35 share alırken, AB grubunda ise 17.46 rating ve 36.01 share’a sahip oldu.

“Diriliş Ertuğrul” önceki akşam aldığı performanslarla pek şaşırtmadı.

Sevilen dizinin özeti ise reyting sıralamasında 2.sırada yer aldı.

İLİŞKİLİ HABERLER

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri