Osmaniye Haberleri, Osmaniye Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Diriliş Ertuğrul 68.bölüm son bölümü özetini izle (TRT 1)

Diriliş Ertuğrul son bölümüyle izleyenlere oldukça şaşırtı. TRT 1 ekranlarının en çok izlenen dizisi olan Diriliş Ertuğrul 68.bölümü nefes kesti. Peki Diriliş Ertuğrul son bölümünde neler oldu? Aksiyon dolu dizinin 68.bölümünde artık kılıçlar çekildi. İşte Diriliş Ertuğrul 68.bölüm özeti ve tüm detaylar

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 68.BÖLÜM ÖZETİ İÇİN TIKLAYINIZ

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 68.BÖLÜM FRAGMANI

İki Obayı da Şok Eden Gelişmenin Akıbeti ne Olacak?

Simon, Amanda’yı Kayı Obasına getirerek iki obayı da kavuracak ateşin fitilini ateşlemiştir. Bu ateşin tutuşup tutuşmamasında tarafların hangi adımları etkili olacak? Simon’un yaptığı kurnazca hamleye Ertuğrul’un karşı hamlesi nasıl olacak? Öte yandan suçun tek faili olarak görülen Amanda’yı, eşkıyaların yerini Aliyar’a söylemiş olması kurtarabilecek mi? Amanda’nın sorgulanmasında neler yaşanacak?
 
Kirli Planı Bozan Başka Bir Kirli Plan…

Kirli planının işlemesiyle keyfi yerine gelen Ural, bir anda Amanda’yı eli bağlı olarak karşısında bulunca ne yapacak? Simon’un beklenmeyen bu hamlesini ihanet olarak gören Ural’ın bu ihanete karşılığı nasıl olacak?

 
Şer Odakları Er Ya Da Geç Birbirine Düşer

İki obayı birbirine kırdırma planında Amanda kozunu oynayan Simon’un keyfini kaçıracak gelişme ne olacak? Oynadığı bu kozla Ural’ın nefretinin kazandığının farkında olan Simon, Ural hakkındaki planlarında başarılı olacak mı? Öte yandan Simon ve tapınakçıları göz hapsinde tutan Turgut’u bekleyen tehlike ne?
 
Gönül Ferman Dinlemez…

Yaşanan hadiselerin Çavdar Otağında yansımaları nasıl olacak? Candar Bey’in çocukları hakkında alacağı şok karar ne olacak? Ertuğrul’a içten içe sevda besleyen Aslıhan’ı bu hususta bekleyen sürpriz gelişme ne olacak?

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan, Esra Bilgiç’in yer aldığı, yeni sezonda Kürşat Alnıaçık, Lebip Gökhan gibi oyuncularla kadrosunu genişleten TRT 1’in rekortmen dizisi Diriliş ‘’Ertuğrul’’ 68. bölümü 7 Aralık çarşamba günü ekrana gelecek.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 67.BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Diriliş Ertuğrul son bölümünde yaşanan baskının ardından olay yerine gelen Ertuğrul Bey, oğlu Gündüz’ü ağır yaralı olarak buldu.  Bir yanda Gündüz’ün acısı, diğer yanda Halime ve Aslıhan’ın eşkıyanın elinde olması Ertuğrul Bey’in zor ve tehlikeli adımları atmasına sebep oldu! Simon ve Selçuklu Sarayındaki casusun gizli görüşmesini izleyen Kayı alpları Philip ve adamlarının pususuna düştü.

Ural’ın kurduğu planın işlemeye başlamasıyla Halime ve Aslıhan, eşkıyanın eline esir düştü. Simon, gizli buluşmanın ortaya çıkmasının ardından Sadettin Köpek karşısında zor durumda kaldı

Bir önceki yazımız olan Diriliş Ertuğrul 68.bölüm son bölümü özetini izle başlıklı makalemizde Diriliş Ertuğrul, Diriliş Ertuğrul 68.bölüm ve Diriliş Ertuğrul 68.bölüm fragmanı hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir