Osmaniye Haberleri, Osmaniye Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Bomba transfer! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a Meryem Üzerli

Reytinglerde sürekli üst sıralarda yer almayı başaran ATV Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine Meryem Üzerli katıldı. Peki sevilen dizide Meryem Üzerli hangi rolü oynayacak.

İlk kez sete giden Meryem Uzerli, setten bir sonra Arnavutköy’de görüntülendi. Curtis adlı mekanda bir arkadaşının doğum gününe katılan güzel oyuncu, geç saatlere kadar eğlendi. Mekandan yalnız başına ayrılan güzel oyuncu, Bir arkadaşımın doğum günü partisine geldim, şimdi evime gidiyorum dedi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile ilgili soruları yanıtsız bıraktı. Dizinin izleyicileri Meryem Üzerli hangi rolü oynayacak sorusunu merak etti

Meryem Üzerli kimdir?

1983 yılında dünyaya gelen Meryem Üzerli’nin babası Türk annesi Almandır. Hayatının büyük bir bölümünü Almanya’nın Hessen eyaleti Kassel şehrinde geçiren Meryem Üzerli Muhteşem Yüzyıl dizinde canlandırdığı Hürrem Sultan karakteriyle ünlenmiştir.

Bir önceki yazımız olan Bodrum Masalı 1 Ocak günü neden yok? Dizi final mi yaptı başlıklı makalemizde Bodrum Masalı, Bodrum Masalı bitti mi ve Bodrum Masalı dizisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri