Osmaniye Haberleri, Osmaniye Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Anne 26.bölüm fragmanı! Zeynep öğrenmen kararını verdi

Salı akşamlarının vazgeçilmez dizisi olan Anne 26.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Her bölümü farklı bir heyecana sahne olan Anne yeni bölüm fragmanı büyük merak konusu olurken çok kısa sürede Star TV’de yayınlanacağı ortaya çıktı. Peki Anne dizisi yeni bölümünde neler olacak? Son bölüm Zeynep’in öğrendi gerçek Melek ile olan ilişkisini nasıl etkileyecek?

Başrolünde Cansu Dere, Beren Gökyıldız ve Vahide Perçin’in yer aldığı Anne dizisi 26.bölümü ile 2 Mayıs salı günü Star TV ekranlarında yerini alacak. Dizinin fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin detayından izleyebilirsiniz.

ANNE’NİN SON BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Melek yaşadığı her anda mutluluk bulan, küçük dünyasında hayallerle yaşayan bir çocuktur. Zeynep, geçici olarak Melek’in okulunda işe başlar ve yolları kesişir. Melek’in annesi Şule için kızı bir yüktür adeta. Erkek arkadaşı Cengiz’e bağımlılığı yüzünden, onun Melek’e yaptığı eziyetlere ses çıkarmaz.

Ancak Melek’in durumu Zeynep’in dikkatinden kaçmaz. Okuldan bir öğretmenle bu durumu yakından takip etmeye karar verir. Şule ve Cengiz için zor anlar kapıdadır. Öte yandan Zeynep, İstanbul’dan gelen bir düğün davetiyesiyle iyice gerilir. Alacağı karar ailesiyle ilişkisini yeniden gözden geçirmesine sebep olacaktır. Melek’e göre sokaklar çoğu zaman evden daha güvenlidir.

Yine bir akşam tavşanıyla gezdiği bir gün başına geleceklerden habersizdir. Zeynep, üniversiteye yaptığı başvurudan olumlu cevap alır, sonunda idealindeki işi yapacaktır. Ancak hayatın planlardan değil, başa gelenlerden ibaret olduğunu bir kez daha anlayacaktır. Bir gece talihsiz bir olayla hayatları kesişen Zeynep ve Melek dönüşü olmayan bir yola çıkarlar. Sonunun ne olacağını bilmedikleri bu tehlikeli macerada Zeynep ve Melek başlarına geleceklerden habersizdir.

Bir önceki yazımız olan Tatlı Bela 50.bölümü izle! Shlok kardeşi... başlıklı makalemizde hint dizileri, kanal 7 ve tatlı bela hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri