Osmaniye Haberleri, Osmaniye Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri
  • Genel
  • 0

03 Nisan Reyting sonuçları İçerde, İsimsizler, Söz hangisi birinci?

04 Nisan pazartesi günü yayınlanan dizilerin reyting sonuçları henüz belli olmadı Peki Kanal D ekranlarında yayınlanan İsimsizler reytingde kaçıncı sırada yer aldı. ATV’nin en çok izlenen dizisi Kırgın Çiçekler reytingde kaçıncı sırada. Show TV’nin en çok izlenen yeni dizisi İçerde kaçıncı sırada Star TV’nin yeni dizisi Söz dizisi reyingte kaçıncı sırada. TV 8’in en çok izlenen programı Survivor kaçıncı oldu? TRT 1’in komedi dizisi Hangimiz Sevmedik’in reyting durumu ne? İşte 03 Nisan reyting sonuçları ile ilgili merak edilenler

GEÇTİĞİMİZ HAFTANIN REYTİNG SIRALAMASI

SÖZ VE İSİMSİZLER DİZİSİ SOSYAL MEDYAYI SALLADI

Daha yayına girmeden büyük ses getiren Star TV‘nin asker dizisi Sözün ilk bölümü izleyici karşısına çıktı.

İlk bölümdeki dikkat çeken operasyon ve eğitim sahneleri dikkat çekerken, dizinin izleyicileri sosyal medyada, ilk kez görücüye çıkan iş övgü aldı.

Sosyal medya platformu Twitter’da Söz dizisi Türkiye Gündemi TT listesinde birinci sıraya oturdu. Öte yandan dizinin bir numaralı rakibi Kanal D ekranlarında yayınlanan İsimzsizler ise Twitter’da TT listesinde 2’nci sıraya yerleşebildi.

Sosyal medyada yer alan sıralamayı dikkate alacak olursak, Sözden tam bir hafta önce yayına giren ve Sözle aynı gün aynı saatte yayınlanan Kanal D’nin dizisi İsimsizler yarışta Sözün gerisinde kalmış oldu.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri